Розробка додатків

Компанія SoftGroup здійснює розробку програм будь-яких видів, забезпечуючи високу якість результатів. Серед запропонованих нами рішень є такі.

Одним із прикладів використання програмних програм є розвиток бізнесу в результаті створення нового шляху для просування бренду. Зрештою використання таких рішень дозволяє досягати зростання обсягів реалізації послуг та товарів, що пропонуються компанією. Інший приклад — мобільні програми, які дозволяють використовувати нові канали комунікації між компанією та її клієнтами.

Такі програмні рішення створюються з метою просування конкретних товарів та послуг у тих випадках, коли є певний обсяг інформації про продукт, і компанія хоче поділитись цими відомостями зі своїми клієнтами. Використання промо-додатків дає змогу ефективно залучати нових покупців для товару.

Мобільний магазин є програмним додатком, що доповнює інтернет-магазин та працює на мобільних платформах. Користуючись мобільним магазином, клієнт може вибирати в каталозі товари, оформляти замовлення, отримувати оповіщення SMS або електронною поштою, і все це — з мобільного пристрою (смартфону, планшета тощо). Важливо відзначити, що мобільні програми інтегруються в облікову систему основного інтернет-магазину. У цьому випадку дані про замовлення, що надходять з мобільного додатка, будуть враховуватися так само, як і всі інші заявки. Двосторонній зв'язок між програмою та сервером дозволяє передавати дані про статус замовлення в особистий кабінет користувача, який, у свою чергу, доступний через мобільний телефон або будь-який інший мобільний пристрій.

Розробка додатків у цій сфері дуже затребувана, адже такі рішення є самостійними комерційними продуктами.

Продаж програм сама по собі є досить прибутковим бізнесом. Першим етапом у разі стає розробка оригінальної ідеї. Так розробка програмного забезпечення може передбачати створення ігрового застосування, корисного сервісу, збірки кулінарних рецептів або іншого довідника. Після цього виконується безпосередньо розробка програмного продукту, який далі публікується в ряді магазинів мобільних додатків (App Store, Windows Marketplace, Android Market та ін.).

Важливо, що у випадку з такими програмами можуть використовуватися різні способи отримання доходу. Один із них — продаж платного додатку. Інший варіант: отримання доходу за рахунок реклами у безкоштовному додатку або продажу додаткових опцій усередині програми (оновлення, нові ігрові рівні тощо). Виходить, що дохід власника додатка формується при кожному продажу чергової копії або доповнення в ній або кожного показу реклами.

Статистика в даному сегменті вражає: в даний час кількість користувачів мобільних програм у світі перевищує 100 млн. тільки на Apple iOS. Ще приблизно стільки користувачів використовують Android OS.

Успіх у розробці ігрового або розважального програмного забезпечення базується на трьох основах: оригінальна ідея, засоби її реалізації, а також професійне виконання програми. За останнім ви завжди можете звернутися до компанії SoftGroup.

З розвитком мобільних пристроїв ми отримуємо все більше інформаційних можливостей. Немало цьому сприяє зростаюча доступність Інтернету. Так, однією з найцікавіших серед таких можливостей є отримання даних про поточне розташування користувача.

Мобільні пристрої дозволяють користуватися такими функціями, як геолокація, акселорометр, компас, застосування аудіо та відеокомпонентів при позиціонуванні. Завдяки цьому користувач може не тільки відзначати або фіксувати своє місце розташування, але й орієнтуватися в незнайомому місті або районі.

Наприклад, для туристів такі функції - це можливість швидко знайти найцікавіші пам'ятки. Крім того, можливий пошук найвигідніших пропозицій товарів, пошук друзів, що знаходяться в даний момент недалеко від користувача, тощо.

Дані програми використовуються для трансляції новин та інших матеріалів таким чином, щоб вони були доступними на мобільних пристроях. Використання такої програми дозволяє завжди перебувати «на зв'язку» із вибраним ресурсом.

На даний момент вже існує безліч прикладів того, що соціальна мережа може і має бути джерелом доходу. У той же час, для кожної соціальної мережі необхідна власна оболонка, щоб доступ до неї був можливим з мобільних платформ. Розробка таких оболонок дозволяє забезпечувати зручний та комфортний доступ до мережі. Довірити її ви можете спеціалістам SoftGroup.

Розробка ПЗ та додатків, які оптимізували б роботу персоналу та дозволяли б автоматизувати бізнес процеси, є дуже затребуваною. Застосування мобільних терміналів, планшетів, телефонів вже сьогодні існує дуже багато: від прийому замовлення офіціантом у ресторані до використання на нараді чи презентації. Мобільні рішення дозволяють прискорювати процес обміну інформацією, і це — не єдина їхня перевага.

Використання мобільного додатка як бізнес-інструменту стає особливо зручним у випадку, якщо ця програма інтегрована з інформаційною системою компанії.

 • Програми для бізнесу.
 • Розробка промо-додатків.
 • Мобільний магазин.
 • Розваги та ігри
 • Augmented reality або додатки розширеної реальності
 • Розробка додатків для медійних ресурсів, а також порталів новин
 • Рішення для соціальних мереж
 • Рішення, що використовуються всередині компаній
 • Комплексні рішення
Ось лише кілька прикладів:
 • додаток, інтегрований з web-ресурсом, дозволяє об'єднувати дані, що надходять через стаціонарні та мобільні пристрої;
 • додаток, інтегрований з інтранет, забезпечує віддалений доступ до внутрішніх даних та документів;
 • інтеграція з ERP та CRM дозволяє підвищувати продуктивність роботи персоналу, що перебуває більшу частину дня без доступу до стаціонарних комп'ютерів;
 • нарешті, програми, інтегровані із системою бухобліку, дають можливість управління знижками, статусами замовлень, цінами, і навіть дозволяють враховувати зміни складських залишків.

Надішліть свій запит за допомогою цієї форми зараз

Ми відповімо на ваш запит і зберемо докладнішу інформацію протягом доби.

Будь ласка, заповніть форму, щоб надіслати нам ваші вимоги. Ми зв'яжемося Вами найближчим часом. Вся надана Вами інформація буде суворо конфіденційною і не буде передана будь-кому.

+1 646 564 5598 (USA)

+38 044 451 6764 (Ukraine)

SOFTGROUP: ВІДКРИТИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Надішліть своє резюме зараз

+ 1 646 564 5598

+ 38 044 451 6764