Підтримка та сервісне обслуговування ПЗ

Компанія SoftGroup пропонує комплексне обслуговування з підтримки та сервісу програмного забезпечення, виконуючи аналіз та моніторинг стану системи, проведення профілактичних робіт, забезпечуючи усунення несправностей та встановлення останніх оновлень ПЗ.

З нами легко
Soft-Group переваги

 • 150 висококваліфікованих працівників;
 • Офіси у 4-х великих містах: Рівному, Полтаві, Вінниці, Черкасах;
 • Прямі USA/Europe – замовники, цікаві проекти;
 • Можливий гнучкий графік роботи;
 • Великий штат талановитих та висококваліфікованих програмістів;
 • Ефективне використання матеріалів та тимчасових ресурсів проекту;
 • Задоволені клієнти;
 • Багато реалізованих проектів;
 • Високоосвічені співробітники
 • Досвід реалізації глобальних проектів для підприємств, що працюють у різних галузях;

Висока ефективність профілактичних заходів досягається завдяки тому, що співробітники SoftGroup виконують аналіз несправностей, що дозволяє виконувати розробку необхідних та дієвих покращень у дизайні програм. Крім того, для запобігання можливим проблемам у роботі програмного забезпечення застосовуються сучасні діагностичні засоби.

Компанія SoftGroup є сертифікованим постачальником послуг, пов'язаних з розробкою та підтримкою програмного забезпечення. Процеси розробки програмного забезпечення сертифіковані відповідно до стандартів SEI CMMI SW/SE® (5 рівень) та SEI SW-CMM®. Після появи нових версій даних стандартів компанія пройшла повторну сертифікацію. Таким чином, в даний час діяльність компанії у сфері розробки ПЗ відповідає найсуворішим стандартам якості.

oftGroup забезпечує вирішення широкого спектра завдань. Послуги, що пропонуються компанією в галузі сервісного обслуговування та підтримки програмного забезпечення, орієнтовані на наступних споживачів:

 • підприємства, які хочуть зберегти застарілі інформаційні системи, або підготувати їх до реінжинірингу, або завершити використання таких систем. Зазвичай до таких підприємств відносяться середні та великі компанії, достатньо
 • які давно ведуть свою діяльність і мають великий досвід автоматизації бізнес-процесів, унаслідок якої з'являється ціла група успадкованих інформаційних систем;
 • компанії, у розпорядженні яких знаходиться відразу кілька важливих для бізнесу IT-систем, які потребують розширення, доопрацювання чи адаптації до вимог сучасних технологій. Серед таких компаній є як середні, так і великі підприємства, і в тому числі корпорації, що входять до рейтингу Fortune 500;
 • клієнтів компанії SoftGroup, які хотіли б отримувати підтримку та сервісне супроводження наявних у них додатків та систем.

SoftGroup виконує щоденні, поточні роботи з обслуговування програм. Вони включають проведення таких операцій, як тестування, контроль продуктивності системи, усунення не дуже серйозних проблем та ін. Іншими словами, обслуговування, спрямоване на підтримку додатків - це забезпечення нормальної працездатності додатків відповідно до вимог користувачів.

Пропонуючи таке обслуговування, SoftGroup створює найкращі умови для своїх клієнтів:

 • підтримка в режимі 24х7 - цілодобово та без вихідних;
 • здійснення системного моніторингу;
 • підтримка впроваджень;
 • можливість відновлювати технічні завдання;
 • регулярний випуск релізів.

Співпраця з компанією SoftGroup – це лише переваги.

У нас працюють кваліфіковані фахівці з сервісного обслуговування та підтримки. Ми забезпечуємо успішне та ефективне впровадження найвищих стандартів якості, включаючи CMMI-SE/SW, ISO 9001:2000, SW/CMM.

Наша компанія підтримує не тільки сучасні, але і вже застарілі технології, працюючи з IDMS, PL/1, INFOS, COBOL, IBM Host Access, Fortran, Neon Systems, DB: IMS, CICS.

SoftGroup має власний центр IT експертизи, який забезпечує збереження інформації про продукти, технології, платформи. При необхідності ця інформація може бути передана фахівцям замовника. Крім того, наша компанія має власну бібліотеку компонентів, що повторно використовуються, яка, у поєднанні з кращими практиками, дозволяє забезпечувати економію коштів замовника. Компанія має підтверджений досвід роботи зі складними інформаційними системами та додатками, у тому числі в таких сферах, як телекомунікації, важка промисловість, фінанси та банкінг, електронна комерція, машинобудування та ін.

SoftGroup використовує сучасні технології підбору та управління персоналом, що дозволяє забезпечувати кожен проект фахівцями необхідної для його реалізації та водночас високої кваліфікації. Нарешті, завдяки співпраці з SoftGroup відбувається зниження рівня «плинності» в основному IT-штаті замовника, а також ефективне розподілення внутрішніх ресурсів для здійснення нових розробок.

Надішліть свій запит за допомогою цієї форми зараз

Ми відповімо на ваш запит і зберемо докладнішу інформацію протягом доби.

Будь ласка, заповніть форму, щоб надіслати нам ваші вимоги. Ми зв'яжемося Вами найближчим часом. Вся надана Вами інформація буде суворо конфіденційною і не буде передана будь-кому.

+1 646 564 5598 (USA)

+38 044 451 6764 (Ukraine)

SOFTGROUP: ВІДКРИТИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Надішліть своє резюме зараз

+ 1 646 564 5598

+ 38 044 451 6764