Розробка сайту

Бажаєте отримати вигідну пропозицію щодо розробки на пошту Цілком безкоштовно?
 • 10 років досвіду професійної розробки
 • 460+ задоволених клієнтів
 • Завжди вчасно
 • 100% гарантія якості або повне повернення коштів

Отримайте вигідну пропозицію з розробки безкоштовно

Комплексна розробка сайтів від SoftGroup

Якісні web-ресурси нині стають все більш затребуваними. Насамперед це пов'язано з тим, що бізнес все активніше освоює Інтернет. Зрозуміло, головним завданням, яке стоїть перед кожним корпоративним сайтом, чи то звичайна «візитка», чи великий інтернет-магазин, є залучення максимальної кількості користувачів. Вирішити це завдання вдасться тільки в тому випадку, якщо при створенні ресурсу буде виконано цілу низку специфічних вимог.

Вартість створення сайтів

 • Сайт-візитка від 7000 грн.
 • Сайт компанії від 9000 грн.
 • Інтернет-магазин від 15000 грн.
 • Спеціалізовані рішення від 20000 грн.

Професійно розроблений web-ресурс — це унікальний проект, який створюється на вирішення конкретних, поставлених клієнтом завдань. Такий проект розраховується на певну цільову аудиторію, враховує специфіку бізнесу, інтереси якого він представлятиме в мережі Інтернет. Завдання, що ставилися під час створення ресурсу, вважаються виконаними лише тоді, що він починає приносити очікувані клієнтом результати.

Створення сайтів у Києві від професіоналів

SoftGroup - це команда досвідчених фахівців, які надають послуги з професійної розробки web-ресурсів, відкриваючи нові перспективи для вашого бізнесу. Використовуючи максимум своїх технічних та творчих можливостей, весь накопичений досвід та професіоналізм, SoftGroup щоразу працює для створення справді прибуткового інтернет-ресурсу.

Замовляючи створення інтернет-магазину або web-ресурсу у нас, ви отримуєте цілу низку послуг, що включають:
 • створення сайту;
 • створення унікального дизайну;
 • якісну підтримку проекту після запуску.
Розробка сайту: як це відбувається?

Наші спеціалісти послідовно виконують цілий комплекс робіт, проходячи шлях від створення концепції майбутнього ресурсу до розробки його архітектури, вибору та реєстрації доменного імені, встановлення готового сайту на хостинг. Сучасні CMS дозволяють створювати не лише красиві, але й функціональні та дійсно зручні ресурси, причому у міру розвитку проектів їх власники можуть вносити необхідні корективи.

Створення дизайну: яким користувач побачить ваш бізнес?

Спектр можливих варіантів дизайну дуже великий: від типових та універсальних рішень до ексклюзивних проектів. Грамотна розробка дизайну повинна враховувати і тематику ресурсу, і його стилістику, і структуру - у цьому випадку користувачеві буде приємно перебувати на сайті. При використанні сучасних технологій дизайну з'являється безліч додаткових можливостей, причому зовнішній вигляд web-ресурсу залишається однаково привабливим при перегляді з будь-яких браузерів та з-під будь-яких операційних систем.

Підтримка проекту: запорука стабільної роботи

Для того, щоб ресурс справно працював і продовжував розвиватися, залучаючи більше користувачів, необхідна професійна, грамотна підтримка: регулярне оновлення, заповнення цікавими матеріалами, контроль технічного стану. У результаті, завдяки цьому ресурс стає ефективним інструментом ведення бізнесу.

Виготовлення сайтів – це завдання, довіряти яке можна лише професіоналам. Вибираючи виконавця, можна орієнтуватися на портфоліо. Варто враховувати, що чим досвідченішою є конкретна web-студія, чим більше у неї виконаних проектів, тим більша ймовірність того, що і ваш web-ресурс буде виконаний по-справжньому якісно. У будь-якому випадку важливо підібрати грамотних і відповідальних фахівців — так, щоб з перших днів свого існування ваш сайт був максимально ефективним.

Надішліть свій запит за допомогою цієї форми зараз

Ми відповімо на ваш запит і зберемо докладнішу інформацію протягом доби.

Будь ласка, заповніть форму, щоб надіслати нам ваші вимоги. Ми зв'яжемося Вами найближчим часом. Вся надана Вами інформація буде суворо конфіденційною і не буде передана будь-кому.

+1 646 564 5598 (USA)

+38 044 451 6764 (Ukraine)

SOFTGROUP: ВІДКРИТИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Надішліть своє резюме зараз

+ 1 646 564 5598

+ 38 044 451 6764