Технології

 


З нами легко
Soft-Group переваги

  • 150 висококваліфікованих працівників;
  • Офіси у 4-х великих містах: Рівному, Полтаві, Вінниці, Черкасах;
  • Прямі USA/Europe – замовники, цікаві проекти;
  • Можливий гнучкий графік роботи;
  • Великий штат талановитих та висококваліфікованих програмістів;
  • Ефективне використання матеріалів та тимчасових ресурсів проекту;
  • Задоволені клієнти;
  • Багато реалізованих проектів;
  • Високоосвічені співробітники
  • Досвід реалізації глобальних проектів для підприємств, що працюють у різних галузях;

 

Для того, щоб досягти виконання завдань будь-якого рівня, компанія SoftGroup постійно розширює технологічні кваліфікації та вдосконалює знання спеціалістів. SoftGroup використовує максимум сучасних технологічних можливостей. Допомагаючи нашим клієнтам розширювати бізнес, ми сприяємо зростанню його конкурентоспроможності. Застосування інноваційних технологій дозволяє скорочувати витрати на розробку замовного програмного забезпечення таким чином, щоб ви могли концентруватися на розвитку основних напрямків вашої компанії, не відволікаючись на виконання поточних завдань.

Компанія SoftGroup надає повний спектр послуг у супроводі роботи програмного забезпечення. Ми використовуємо технології, що добре зарекомендували і відрізняються надійністю себе, а також що тільки що з'явилися на ринку, інноваційні рішення. Корпоративні системи та технологічні рішення вертикальних ринків, підключення бездротового Інтернету та забезпечення працездатності портативних пристроїв – SoftGroup вирішує завдання будь-якого рівня складності.

Програмне забезпечення, яке розробляється компанією SoftGroup, дозволяє в стислі терміни забезпечувати надійну та ефективну роботу вашого бізнесу. Звертаючись до SoftGroup, ви отримуєте обслуговування від першокласних розробників, які мають великий досвід, якісну освіту, а також всебічне розуміння потреб вашого бізнесу.

Компанія SoftGroup має великий досвід роботи на міжнародному ринку надання офшорних послуг із залученням замовного ПЗ, що стає ще одним підтвердженням бездоганної якості сервісу, що пропонується нами, а також високої кваліфікації наших професіоналів.

Надішліть свій запит за допомогою цієї форми зараз

Ми відповімо на ваш запит і зберемо докладнішу інформацію протягом доби.

Будь ласка, заповніть форму, щоб надіслати нам ваші вимоги. Ми зв'яжемося Вами найближчим часом. Вся надана Вами інформація буде суворо конфіденційною і не буде передана будь-кому.

+1 646 564 5598 (USA)

+38 044 451 6764 (Ukraine)

SOFTGROUP: ВІДКРИТИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Надішліть своє резюме зараз

+ 1 646 564 5598

+ 38 044 451 6764