Розробка програм

Бажаєте отримати вигідну пропозицію щодо розробки на пошту Цілком безкоштовно?
  • 10 років досвіду професійної розробки
  • 460+ задоволених клієнтів
  • Завжди вчасно
  • 100% гарантія якості або повне повернення коштів

Отримайте вигідну пропозицію з розробки безкоштовно

SoftGroup: створення програмного забезпечення будь-якої складності

SoftGroup – це цілий спектр послуг, пов'язаних із професійною розробкою ПЗ. Маючи багатий досвід, ведучи гнучку цінову політику і грамотно організуючи процес створення ПЗ, ми надамо справді якісні послуги клієнтам з України, європейських країн, а також США.

SoftGroup може запропонувати не лише готові програмні продукти, а й специфічні рішення, розроблені відповідно до вимог замовника. Робота може бути організована по-різному: ви можете довірити розробку окремих модулів чи створення комплексного рішення під ключ. При створенні програмних продуктів під ключ додатково виконується ціла низка робіт, що включають попереднє та постпроектне консультування, створення вимог та специфікацій тощо.

Для компанії SoftGroup розробка програм є одним із основних сфер роботи. У тому числі ми виконуємо створення інформаційних систем, що виконують збір, обробку та аналіз великого обсягу даних. Ці системи вибудовуються з урахуванням промислових СУБД і може бути орієнтованими використання у різних прикладних сферах.

Створення інформаційних систем цієї групи передбачає підвищену концентрацію уваги питаннях захисту даних, продуктивності, надійності, стійкості стосовно відмов, масштабованості, підтримки. Крім того, нерідко створення інформаційної системи потребує повноцінного аналізу бізнес-процесів тієї предметної сфери, в якій застосовуватиметься готове рішення.

Розробка програм, програмного забезпечення, інформаційних систем: можливості компанії SoftGroup

В даний час штат нашої компанії - це понад 150 кваліфікованих фахівців, які мають великий досвід роботи в програмуванні, тестуванні, впровадженні та супроводі ПЗ, а також у сфері проектного менеджменту та аналітики. Довіряючи вирішення вашого завдання нам, ви отримуєте високий рівень якості, а також точне дотримання встановлених термінів.

Технічні можливості SoftGroup вибудовуються на використанні кращих програмних та апаратних рішень від таких виробників як Oracle, Microsoft, Cisco, Intel, HP, VMWare.

Головний напрямок нашої роботи - це програмування мовою C#, розробка рішень на .NET Framework. Також нами виконується побудова веб-додатків із використанням PHP, ASP.NET, розробка продуктивних web-сервісів на основі технологій WebAPI та WCF. Створення програмного забезпечення також може припускати використання рішень з відкритим вихідним кодом - вони мають доведену на практиці надійність і продуктивність.

При розробці рішень, призначених для обробки та зберігання даних, фахівці SoftGroup в основному використовують Oracle (мова програмування PL/SQL), MS SQL Server (мова програмування T-SQL), а також MySQL та нереляційні рішення. SoftGroup також має великий досвід розробки спеціалізованих рішень з використанням основи OLAP-кубів. Створення криптографічних рішень, що мають високу продуктивність, — ще один профіль нашої компанії.

SoftGroup застосовує у процесі розробки найкращі практики, взяті з RUP та Agile методологій. Розробка програм ведеться відповідно до чітко визначеного та дотримуваного процесного підходу, який охоплює такі галузі, як передпроектний аналіз, управління вимогами та їх розробка, створення програмного забезпечення, менеджмент проектів, проведення тестування, реалізація впровадження.

Фахівці компанії розробили власну процедуру керування вимогами. Розробки велися за допомогою кращих практик міжнародного інституту бізнес-аналізу, а також накопиченого нами досвіду. Саме ця процедура повністю визначає роботу бізнес-аналітиків та спеціалістів сфери системного аналізу.

Процедура управління вимогами повністю інтегрованою з циклом розробки програмного продукту. Її застосування дозволяє забезпечувати повноцінний розподіл та трасування бізнес-цілей, завдань, вимог будь-яких типів, тест-кейсів.

Процес управління вимогами, а також їх розробки ведеться за допомогою засобів моделювання Visio, Bizagi Process Modeler, Enterprise Architect, а також нотацій моделювання BPMN, IDEFx, UML та ін.

Тестування програмних рішень здійснюється відповідно до регламентованої процедури. Регламент розроблявся фахівцями SoftGroup на основі досвіду компанії із застосуванням ключових методологій RUP. Через війну процес тестування включає як виконання стандартних тестових процедур, а й тестування вимог, що дозволяє виявляти помилки більш ранніх стадіях реалізації проектів.

Підсумком стає економія часу та коштів. Тестування проводиться з використанням низки підходів та технік тест-дизайну. Це дозволяє скоротити сумарну кількість тестів, зберігши при цьому високу якість та достовірність результатів. Управління планами тестування для версій програмного забезпечення здійснюється з використанням TestRail.

Тестування програмних рішень виконується не тільки ручними методами – також наші фахівці використовують на етапі розробки юніт-тестування, а також автоматизоване тестування програмного забезпечення, яке виконується з використанням спеціалізованих інструментів Selenium WebDriver, JMeter, TestComplete.

SoftGroup — створення програмного забезпечення відповідно до найсуворіших вимог.
Наша компанія орієнтується на найсуворіші стандарти якості реалізації всіх процесів, пов'язаних зі створенням програмного забезпечення.
  • Відповідність рекомендаціям моделі CMMI for Development - на цю вимогу відповідає система управління компанії, а також абсолютно всі робочі процеси, пов'язані з розробкою ПЗ, від її планування до передачі готового продукту замовнику.
  • Менеджмент якості збудований на основі вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008.
  • У компанії реалізовано систему менеджменту інформаційної безпеки, що відповідає вимогам ISO/IEC 27001:2005. Ця система реалізує захист конфіденційності всіх даних замовника, що надходять у розпорядження SoftGroup.

Надішліть свій запит за допомогою цієї форми зараз

Ми відповімо на ваш запит і зберемо докладнішу інформацію протягом доби.

Будь ласка, заповніть форму, щоб надіслати нам ваші вимоги. Ми зв'яжемося Вами найближчим часом. Вся надана Вами інформація буде суворо конфіденційною і не буде передана будь-кому.

+1 646 564 5598 (USA)

+38 044 451 6764 (Ukraine)

SOFTGROUP: ВІДКРИТИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Надішліть своє резюме зараз

+ 1 646 564 5598

+ 38 044 451 6764