Веб-розробка

Розробка веб-сайтів, веб-додатків, веб-систем

Веб-розробка - це створення програм та скриптів для web-ресурсів. Крім того, під цим терміном може матися на увазі і саме створення сайту.

Будь-який сайт, по суті, складається із зовнішньої та внутрішньої частин. Зовнішня частина – це дизайн, а внутрішня – програмний код.

Іншими словами, сайт є програмою, і її створення має спиратися на певні технології, виконуватись із використанням тих чи інших мов програмування.

Стандартно розробка веб-додатків та сайтів складається із двох елементів. Перший є клієнтським, він передбачає, що це процеси обробляються з боку користувача. Другий елемент є серверним - це означає, що обробка процесів виконується сервером.

Клієнтська частина багато в чому визначається характеристиками браузера користувача, найбільш поширеною мовою з боку клієнтської частини є JavaScript. У серверній частині все визначається характеристиками встановленого програмного забезпечення, а також систем управління баз даних, що використовуються. Найбільш поширені нині СУБД з урахуванням SQL.

У web-програмуванні SoftGroup досліджує цілу низку технологій, мов програмування та розмітки. У тому числі CSS, Java і JavaScript, PHP, XML, Flash, DHTML і HTML, Pynthon, AJAX, .NET, Flax, MySQL та ще.

Окремою групою послуг є розробка модулів, призначених для коробкових CMS, таких як NetCat, HostCMS, 1С-Бітріск, UMI CMS, Magento, Drupal та інші. При розробці програм для великих сайтів використовуються феймворки на основі Pynthon (Django), Java (Spring Framework), PHP (Zend Framework).

Наша компанія має в своєму розпорядженні цілий ряд напрацювань, а також великий досвід у сфері веб-програмування, створення окремих скриптів, верстки, розробки повноцінних додатків з використанням різних технологій та мов. Підібрати відповідні рішення та отримати кваліфіковані консультації ви завжди зможете у наших технічних фахівців.

Веб-розробка: основні етапи процесу
Розробка веб-додатків організується нами поетапно і включає:
 • підготовку брифу;
 • аналіз ринку;
 • розробку прототипу проекту;
 • розробку дизайн-концепції;
 • виконання верстки;
 • безпосередньо програмування;
 • реалізація серверного налаштування;
 • робота з контентом;
 • проведення тестувань;
 • запуск продукту у мережі;
 • реалізація підтримки та розвитку інтернет-активностей.

Завдяки злагодженості роботи нашої команди, а також комплексному підходу до вирішення поставленого завдання наша компанія незмінно забезпечує створення ефективних та високорентабельних проектів. SoftGroup має можливість розробити практично будь-який web-додаток для бізнесу, причому розробка може вестись як «з нуля», так і на основі тих чи інших програмних рішень. Вартість проведення робіт у кожному разі визначається індивідуально. Просто зв'яжіться з нами, і ми зорієнтуємо вас щодо цін, а також надамо вам будь-яку цікаву для вас інформацію.

Надішліть свій запит за допомогою цієї форми зараз

Ми відповімо на ваш запит і зберемо докладнішу інформацію протягом доби.

Будь ласка, заповніть форму, щоб надіслати нам ваші вимоги. Ми зв'яжемося Вами найближчим часом. Вся надана Вами інформація буде суворо конфіденційною і не буде передана будь-кому.

+1 646 564 5598 (USA)

+38 044 451 6764 (Ukraine)

SOFTGROUP: ВІДКРИТИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Надішліть своє резюме зараз

+ 1 646 564 5598

+ 38 044 451 6764